Zakup samochodu osobowego jest niezwykłą radością, jednak proces poszukiwania odpowiedniej oferty i jej weryfikacji bywa skomplikowany. Konieczność sprawdzania rzeczywistego stanu pojazdu może skutecznie zniechęcić do zakupu pojazdu używanego. Podejrzliwość w zakresie tworzenia sposobów na uatrakcyjnienie oferty jest w wielu przypadkach zasadna. Chcąc zakupić samochód używany warto korzystać z pewnych źródeł. 

Profesjonalny komis samochodowy o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta samochodów używanych może być sprawdzona, rzetelna i adekwatna do ceny. Firma, będąca częścią międzynarodowej grupy Longo Group zasłynęła indywidualnym, życzliwym podejściem do klienta oraz uczciwością w zakresie stanu technicznego oferowanych pojazdów. W Longo.pl znajduje się kilkaset ofert sprzedaży samochodów używanych najpopularniejszych marek. Wszystkie pojazdy, sprowadzone z Holandii zostały rzetelnie sprawdzone i zarejestrowane. Niezbędne formalności realizowane są przez doświadczonych specjalistów. Całość obsługi pojazdu przed wystawieniem na sprzedaż realizowana jest przez miłych, uczciwych sprzedawców, dbających o interesy klientów. Pracownicy pomagają dopasować ofertę do potrzeb klienta, wyszukując odpowiednie pojazdy. W ofercie znajdują się poszukiwane modele najpopularniejszych marek: BMW, Ford, Opel, Audi, Skoda, Volkswagen, Volvo, Mercedes Benz, Seat, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Peugeot, Renault, Mazda, Hyundai.

Zakup samochodu używanego w gotówce i na raty

W przypadku braku środków, zgromadzonych na zakup samochodu używanego wyjściem pozostaje wzięcie pożyczki samochodowej, w przypadku której formalności załatwiane są na miejscu, w komisie. Samochodowa pożyczka to najlepsze rozwiązanie przy zakupie pojazdu bez wkładu własnego lub z nim, dzięki czemu można obniżyć kwotę kredytowania. Pożyczka samochodowa, czyli samochody używane na raty dostępna jest dla klientów na konkretny cel, jakim jest zakup pojazdu. Umowa kredytowa zawierana jest na podstawie pozytywnej weryfikacji klienta, może zostać zawarta nawet na pięć lat. Możliwa jest pomoc w dopełnieniu formalności

Jakie są warunki pożyczki samochodowej?

Całkowita roczna stopa oprocentowania dla pożyczki samochodowej (RRSO) wynosi w komisie 11,57% natomiast oprocentowanie kredytu równe jest 11%. Klient zobowiązany jest do regularnego i terminowego spłacania rat, jednak warunki te weryfikuje już instytucja finansowa, współpracująca z komisem. Zadaniem pracowników jest znalezienie oferty sprzedaży samochodu, który będzie odpowiadał potrzebom oraz możliwościom klientów. Warunki pożyczki samochodowej, zawieranej z pomocą pracowników sprawdzonego komisu samochodowego odpowiadają warunkom kredytów gotówkowych, przyznawanych na dowolny cel w placówkach bankowych. Najwyższa jakość obsługi oraz możliwość zastosowania dogodnych dla klienta rozwiązań czynią firmę – komis samochodowy Longo.pl konkurencyjną. Nieustannie rozwijający się komis samochodowy pozwala klientom znaleźć samochód używany ze swoich marzeń. Żeby cieszyć się zakupem samochodu, nie trzeba oczekiwać na nowy pojazd.