Kartki okolicznościowe mogą być naprawdę różne – piękne i brzydkie, wykonane z dobrej jakości papieru i nieco bardziej wątpliwej. Drewno to jednak dość nietypowy materiał na wykonanie kartki, prawda? Wiele osób, które otrzymałoby tak nietuzinkowy podarunek będzie pod wrażeniem, dlatego drewniane kartki okolicznościowe to coś na naprawdę wyjątkowe okazje. Jeżeli taka właśnie szykuje się już niedługo, koniecznie sprawdź ile możliwości daje drewno w tym zakresie.

Kartka okolicznościowa z drewna: efekt zaskoczenia murowany

Drewniane kartki okolicznościowe nie tylko są trwalsze od papierowych, ale również cechują się dużą oryginalnością. Niezależnie od tego czy szykują się okrągłe urodziny bardzo bliskiej dla Ciebie osoby, czy też zbliżają się kolejne święta Bożego Narodzenia, a Ty potrzebujesz ciekawych upominków dla klientów, kartki drewniane Postwood to dobry pomysł. Pełna lista okazji, na które świetnie nadają się drewniane kartki okolicznościowe byłaby naprawdę długa, ale na pewno warto pomyśleć o tym, gdy ktoś ważny bierze ślub, chrzci dziecko, zakłada własny biznes czy przechodzi na emeryturę.

Życzenia, które pozostaną pamiątką: kartka na drewnie

Trwałość materiału sprawia, że drewniane kartki okolicznościowe mogą na dłużej stanowić pamiątkę oraz prawdziwą ozdobę mieszkania dla osoby, która została obdarowana. Dzięki temu życzenia świąteczne, urodzinowe czy rocznicowe pozostaną na dłużej z solenizantem. Co równie ważne, kartki drewniane mogą zostać spersonalizowane, a to oznacza, że ich wyjątkowość oraz oryginalność  jest dużo większa niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kartek papierowych, jakie można po dziś dzień spotkać i nabyć np. poczcie.

Kartki drewniane w praktyce: wiele szablonów i jeszcze więcej możliwości

PostWood oferuje wiele ciekawych szablonów, które mogą posłużyć jako baza Twojej kartki okolicznościowej. Nie oznacza to jednak, że firma nie jest otwarta na indywidualne propozycje – każda kartka drewniana może zostać spersonalizowana. Teksty do grawerowania można zgłosić samodzielnie, przez co prezent z życzeniami staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ręczne wykonanie oraz precyzja w dopracowywaniu szczegółów są gwarancją wysokiej jakości. Każda kartka jest szlifowana, dzięki czemu istnieje możliwość własnoręcznego podpisania się pod wygrawerowanymi życzeniami.

Nie tylko życzenia: powiadomienia i zaproszenia

Drewniane kartki okolicznościowe można wykorzystać nie tylko jako oryginalny przenośnik życzeń, ale również do zawiadomień i zaproszeń. Potrzebujesz wyjątkowych zaproszeń na przyjęcie weselne, chcesz powiadomić znajomych o ślubie, służbowej Wigilii lub zaprosić kogoś na firmowy bankiet? Drewniane kartki sprawdzą się w tym znakomicie! Takie zaproszenie jest o wiele trwalsze, dlatego możliwe, że zostanie dłużej w domu gości – nawet z uwagi na swoją nietuzinkowość.Można też samodzielnie zindywidualizować każdą kartkę, dodając np. logo firmy, konkretny cytat czy też słowa, które poruszają serce tych, do których zaadresowana będzie dana kartka.