Firma Bomb Cosmetics powstawała na terenie Wielkiej Brytanii. Pierwszym wyprodukowanym przez nią kosmetykiem, były kule do kąpieli. Obecnie asortyment ten jest zdecydowanie szerszy, produkty są sprzedawane do ponad 45 krajów. W Polsce można kupować je od 2011 roku. Co je wyróżnia i dlaczego warto zastanowić się nad ich zakupem?

Naturalne kosmetyki od Bomb Cosmetics

Marka Bomb Cosmetics tworzy kosmetyki w pełni naturalne. Są one nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również i dla skóry. Na co dzień powstają w angielskiej miejscowości Bournemouth. Wytwarza się je ręcznie, dzięki czemu mają one nie tylko świetne składy, ale również i niepowtarzalny wygląd. Powstają z połączenia składników takich jak czekolada, orzechy, nasiona, płatki kwiatów, olejki eteryczne oraz naturalne masła. Na koniec z wszystko jest formowane w ciekawe kształty, przykładowo babeczki, pączki, kule wypełnione płatkami kwiatów. Marka zatem stawia nie tylko na samo naturalne działaniem względem skóry, ale również na wrażenia wizualne swoich klientów. Takie produkty i ich użytkowanie sprawiają radość, świetnie sprawdzają się w ramach prezentu i przykuwają wzrok na sklepowych półkach.

Co marka na chwilę obecną posiada w swojej ofercie? Na stronie: https://pachnacawanna.pl/, można znaleźć wiele produktów pochodzących z jej asortymentu. Są to kule do kąpieli oraz mydełka glicerynowe. Posiadają fantazyjne kształty muchomorów, kawałków tortu, gwiazdek, babeczek, a nawet i granatów. 

Jakie zapachy mają kosmetyki marki Bomb Cosmetics?

Marka stawia na naturalność. Zapachy jej kosmetyków nie są zatem sztuczne, a naturalne i przyjemne dla nosa. Choć większość z nich może wydawać się typowo kobieca, to znajdą się również ciekawe nuty zapachowe dla mężczyzn.

Produkty w kształcie babeczki: https://pachnacawanna.pl/pl/p/Bomb-Cosmetics-Kremowa-babeczka-do-kapieli-FIOLKOWE-NOCE/274, to hołd dla zapachu fiołka. Prócz niego wyczuwalne są tam również nuty jaśminu oraz geranium, a dodatek stanowi kokos.

Kolejna babeczka: https://pachnacawanna.pl/pl/p/Bomb-Cosmetics-Kremowa-babeczka-do-kapieli-SLODKI-PIERNICZEK/700, to zapach pierników, słodkiej pomarańczy oraz czarnego pieprzu. Idealne rozwiązanie na długie zimowe wieczory.

Oczywiście tych zapachów jest zdecydowanie więcej. Produkty mają w sobie kwiatowe nuty zapachowe, korzenne, owocowe i typowo męskie. Każdy może bez przeszkód znaleźć coś dla siebie. Idealna kąpiel, to swego rodzaju rytuał. Idealnym jego uzupełnieniem jest kula do kąpieli w fantazyjnym kształcie, o delikatnym działaniu i pięknym zapachu.