Bomb Cosmetics – marka, której kosmetyki warto sprawdzić

0
647
bomb cosmetics

Firma Bomb Cosmetics powstawała na terenie Wielkiej Brytanii. Pierwszym wyprodukowanym przez nią kosmetykiem, były kule do kąpieli. Obecnie asortyment ten jest zdecydowanie szerszy, produkty są sprzedawane do ponad 45 krajów. W Polsce można kupować je od 2011 roku. Co je wyróżnia i dlaczego warto zastanowić się nad ich zakupem?

Naturalne kosmetyki od Bomb Cosmetics

Marka Bomb Cosmetics tworzy kosmetyki w pełni naturalne. Są one nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również i dla skóry. Na co dzień powstają w angielskiej miejscowości Bournemouth. Wytwarza się je ręcznie, dzięki czemu mają one nie tylko świetne składy, ale również i niepowtarzalny wygląd. Powstają z połączenia składników takich jak czekolada, orzechy, nasiona, płatki kwiatów, olejki eteryczne oraz naturalne masła. Na koniec z wszystko jest formowane w ciekawe kształty, przykładowo babeczki, pączki, kule wypełnione płatkami kwiatów. Marka zatem stawia nie tylko na samo naturalne działaniem względem skóry, ale również na wrażenia wizualne swoich klientów. Takie produkty i ich użytkowanie sprawiają radość, świetnie sprawdzają się w ramach prezentu i przykuwają wzrok na sklepowych półkach.

Co marka na chwilę obecną posiada w swojej ofercie? Na stronie: https://pachnacawanna.pl/, można znaleźć wiele produktów pochodzących z jej asortymentu. Są to kule do kąpieli oraz mydełka glicerynowe. Posiadają fantazyjne kształty muchomorów, kawałków tortu, gwiazdek, babeczek, a nawet i granatów. 

Jakie zapachy mają kosmetyki marki Bomb Cosmetics?

Marka stawia na naturalność. Zapachy jej kosmetyków nie są zatem sztuczne, a naturalne i przyjemne dla nosa. Choć większość z nich może wydawać się typowo kobieca, to znajdą się również ciekawe nuty zapachowe dla mężczyzn.

Produkty w kształcie babeczki: https://pachnacawanna.pl/pl/p/Bomb-Cosmetics-Kremowa-babeczka-do-kapieli-FIOLKOWE-NOCE/274, to hołd dla zapachu fiołka. Prócz niego wyczuwalne są tam również nuty jaśminu oraz geranium, a dodatek stanowi kokos.

Kolejna babeczka: https://pachnacawanna.pl/pl/p/Bomb-Cosmetics-Kremowa-babeczka-do-kapieli-SLODKI-PIERNICZEK/700, to zapach pierników, słodkiej pomarańczy oraz czarnego pieprzu. Idealne rozwiązanie na długie zimowe wieczory.

Oczywiście tych zapachów jest zdecydowanie więcej. Produkty mają w sobie kwiatowe nuty zapachowe, korzenne, owocowe i typowo męskie. Każdy może bez przeszkód znaleźć coś dla siebie. Idealna kąpiel, to swego rodzaju rytuał. Idealnym jego uzupełnieniem jest kula do kąpieli w fantazyjnym kształcie, o delikatnym działaniu i pięknym zapachu.